KF Ramiz Sadiku me lajm të mirë

Futboll

KF Ramiz Sadiku me lajm të mirë

Nga: K.G. Më: 20 prill 2021 Në ora: 18:35
KF Ramiz Sadiku me lajm të mirë

Infrastruktura e mirë është edhe qetësia e klubit. Ramiz Sadiku i Prishtinës, që garon në Ligën e Parë të Kosovës, grupi B, po investon në infrastrukturë. 

“Klubi i futbollit Ramiz Sadiku po kompletohet.

Fusha e madhe me bari sintetik është pothuajse gati duke përmirësuar dukshëm infrastrukturën e klubit tonë dhe kësisoj ua mundëson fëmijëve stërvitjet në kushte shumë të mira.

Bashkohu me ne, për ta plotësuar ëndrrën!”, shkruan në faqen e KF Ramiz Sadiku.

Pas 23 jave Ramiz Sadiku zë vendin e pestë me 29 pikë të mbledhura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat