Reagon edhe Xherdan Shaqiri, ja arsyeja

Futboll

Reagon edhe Xherdan Shaqiri, ja arsyeja

Më: 20 prill 2021 Në ora: 22:59
Reagon edhe Xherdan Shaqiri, ja arsyeja

Tashmë edhe zyrtarisht, të gjithë futbollistët e Liverpoolit janë kundër Superligës Evropiane.

Futbollisti Jordan Henderson, Trent Alexander Arnold, Virgil Van Dijk, Andy Robertson dhe së fundi Xherdan Shaqiri kanë postuar një fotografi në rrjetin social Twitter, duke thënë se janë kundër Superligës.

“Nuk na pëlqen dhe s’duam që të ndodhë.

Image

Ky është mendimi i të gjithëve”, shkroi Shaqiri në letrën që e publikoi në “Twitter”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat