E dashura e futbollistit të Kosovës, habit si del në deti, pjesët intime...

Futboll

E dashura e futbollistit të Kosovës, habit si del në deti, pjesët intime...

Më: 21 prill 2021 Në ora: 17:56
E dashura e futbollistit të Kosovës, habit si del në deti, pjesët intime...

Oriola Marashi, e dashura e futbollistit Eros Grezda,  e ka vazhduar karrierën e saj si modele edhe jashtë Shqipërisë, ku sfilon për marka të ndryshme ndërkombëtare.

Bukuroshja brune së fundmi “ndezi” imagjinatën e ndjekësve me imazhet që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

E shtrirë në rërë buzë detit, Oriola shfaqej e gjitha e zhveshur teksa pjesët intime i mbulonte me duar ose me anë të një tyli prej nejloni.

Image

Në njërën prej fotove, ajo theksonte të pasmet e tonifikuara, ndërsa në një imazh tjetër, tregonte gjoksin bombastik që e mbulonte me duar.

Marashi kishte bërë make up profesional dhe flokët i kishte lënë të lëshuar dhe të drejtë.

Së fundmi, Oriola udhëtoi drejt Italisë për të realizuar një set fotografik për markën “Guess”.

Image

Fotot e publikuara në Instagram-in e saj ishin realizuar nga Natalia Braulich, e cila njihet për mediat rozë në të gjithë botën, shkruan panoramasport. Vajzat publikuan edhe një foto të realizuar krah njëra-tjetrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat