Rruga drejt titullit, Interin e pret Spezia, formacionet zyrtare

Futboll

Rruga drejt titullit, Interin e pret Spezia, formacionet zyrtare

Më: 21 prill 2021 Në ora: 19:49
Inter

Është Spezia pengesa e radhës për Interin në rrugën e zikaltërve drejt titullit kampion në këtë edicion të Serie-A.

“Neroazzurrët” vazhdojnë ta kryesojnë renditjen tabelare në kampionatin italian para rivalëve të qytetit Milan me nëntë pikë para tyre.

Ndeshja fillon nga ora 21;00 dhe këto janë formacionet zyrtare

Spezia: Provedel, Marchizza, Terzi, Ismajli, Ferrer, Ricci, Maggiore, Esteves, Piccoli, Farias

Inter: Handanovic, Skriniar, De Vrij, Bastoni, Hakimi, Barella, Brozovic, Eriksen, Perisic, Lukaku, Lautaro

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat