Rashica me Werderin zhgënjejnë

Futboll

Rashica me Werderin zhgënjejnë

Nga: K.G. Më: 21 prill 2021 Në ora: 22:24
Rashica me Werderin zhgënjejnë

Mainz importon tre pikë që nuk maten as me ari në Bremen, duke e gjunjëzuar me rezultat 1:0 Werderin.

Reprezentuesi i Kosovës, Milot Rashica, u paraqit titullar por me Werderin zhgënjyen me rezultat. 

Futbollisti hungarez Adam Szalai realizoi në minutën e  16 për fitoren e Mainzit. 

Pas javës së 30-të në Bundesliga I, Mainz zë vendin e 13-të me 31 pikë dhe ka një më shumë se Werderi që gjendet një pozitë më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat