Arsenali me telashe

Futboll

Arsenali me telashe

Më: 22 prill 2021 Në ora: 14:19
Arteta

Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka konfirmuar se ata do të jenë me 5 mungesa ndaj Evertonit

Arsenali do të mirëpres Evertonin në kuadër të javës së 33-të në Premierligë.

Mikel Arteta ka thënë se do të kenë 5 mungesa në këtë takim: “Po, për fat të keq, situata që kemi për momentin”.

Ai gjithashtu njoftoi se edhe Ogegaard mund të mungojë në këtë ndeshje pasi mund të mos rikuperohet plotësisht.

Pierre-Emerick Aubameyang, David Luiz dhe Kieran Tierney janë të gjithë jashtë për këtë ndeshje.

Ndërkohë, Alexandre Lacazette mori një dëmtim kundër Fulham dhe pritet të jetë jashtë fushave për një kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat