Bale godet Mourinhon

Futboll

Bale godet Mourinhon

Më: 22 prill 2021 Në ora: 17:29
Bale godet Mourinhon

Tottenham e ka fituar ndeshjen e parë pa Jose Mourinho-n.

Spurs kanë mundur Southampton edhe falë një goli të Gareth Bale.

Uellsiani ka përfituar nga rasti për të lënë të kuptohej se kishte diçka që nuk shkonte me Special One.

“Ne duam të sulmojmë. Jemi një skuadër e madhe, me lojtyarë të mëdhenj. Duhet të sulmojmë më shumë. Të qëndrojmë lart në fushë dhe mendoj se është parë kundër Southampton”, ka thënë Bale.

“Me trajnerin ka patur disa vështirë në fillim sepse është normale të duhet pak kohë për të kuptiar çfarë na kërkon. Objektivi ynë është të flasim dhe më pas të vëmë gjithçka në praktikë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat