Ibra mbetet në MIlan edhe për një kohë

Futboll

Ibra mbetet në MIlan edhe për një kohë

Më: 22 prill 2021 Në ora: 19:23
Ibra mbetet në MIlan edhe për një kohë

Ibra mbetet në MIlan edhe për një kohë!

Zlatan Ibrahimoviç-i ka rinovuar me Milan-in deri në qershor të 2022, raporton gazetari italian Fabrizio Romano.

Ibra me kontratën aktuale është pjesë e Milan-it deri në verën e këtij viti.

Por, me zyrtarizmin e kontratës së re që pritet të bëhet së shpejti, ai do te mbetet te kuqezinjtë edhe për të paktën një vit tjetër.

Në sezonin aktual sulmuesi suedez është paraqitur në 25 ndeshje, ku ka shënuar 17 gola dhe ka asistuar tre herë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat