Manchester United pritet të bëjë përforcime të mëdha

Futboll

Manchester United pritet të bëjë përforcime të mëdha

Më: 23 prill 2021 Në ora: 13:51
Manchester United pritet të bëjë përforcime të mëdha

Skuadra e Manchester United pritet të bëjë përforcime të mëdha në afatin kalimtar veror në mënyrë që edicionin tjetër të garojë për titull në Premier Ligë.

Në listën e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer janë katër futbollistë. Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane i prinë listës. Mbrojtësi francez kushton rreth 60 milionë euro.

Futbollisti tjetër është Declan Rice për të cilin West Ham United kërkon 60 milionë euro.

Në listë është edhe ylli i Borussia Dortmund, Jadon Sancho që kushton 80 milionë euro dhe sulmuesi i Frankfurtit, Andre Silva, që kushton 40 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat