Ja arsyeja e çuditshme që i zvogëloi gjokset kjo bukuroshe

Futboll

Ja arsyeja e çuditshme që i zvogëloi gjokset kjo bukuroshe

Nga: K.G. Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:03
Ja arsyeja e çuditshme që i zvogëloi gjokset kjo bukuroshe

Prezantuesja e TV-së, Katrin Kerkhofs (32 vjeç), është martuar para disa vite me futbollistin e Napolit Driss Mertens dhe publiku u bë veçanërisht i interesuar për të kur zbuloi detaje nga jeta e saj private dhe pse i kishte zvogëluar gjokset.

Ajo ka thënë se për shkak të fyerjeve që mori në rininë e saj dhe se të gjithë e qeshnin pas shpine në shkollën e mesme.

"Ndihem jashtëzakonisht e lirë sepse fjalët ‘gjoks i madh’ nuk më prek më. 

Image

Kurrë nuk do ta harroj kur këto dy fjalë filluan të shoqëroheshin me mua në shkollë.

Unë kisha gjokse të mëdha dhe dita ime e parë në klasën e 3-të të shkollës së mesme nuk mund të kalonte pa u vënë re. 

Ata qeshnin pas shpinës sime, u ndjeva e tmerruar, sikur e gjithë bota ime po shkatërrohej (më besoni)", është ankuar Katherine në Instagramin e saj, duke shtuar se e kishte përkrahjen e madhe nga nëna e saj në atëkohë. 

Në moshën 28 - vjeçare, ajo vendosi që të zvogëlojë gjoket e saj. 

"Mundohem të veproj si një zonjë në publik, por jam ekscentrike në shtrat. Mendoj se nëse ke besim në jetën tënde seksuale, atëherë të gjitha gjërat e tjera në jetë janë të mira edhe për ty. Më pëlqen ta bëj në mënyrë të pazakontë në vende, si në treni ose banjo”, zbulon ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat