Shokohet Gjilani, ndërron jetë i riu Ukshini

Futboll

Shokohet Gjilani, ndërron jetë i riu Ukshini

Nga: K.G. Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:53
Dren Ukshini

Tifozi i Dritës nga Gjilani, Dren Ukshini, ka ndërruar jetë pas një sëmundje.

Ikja në moshë të re e Ukshinit ka tronditur Gjilanin me rrethinë dhe në përgjithësi Kosovën. Ukshini ka qenë tifoz i “Intelektualëve”.

“Intelektualë dhe qytetarë të Gilanit ju njoftojmë se sot ndërroi jetë një tifoz dhe kampion i vërtetë i klubit tonë. 

Dreni na la zbrazur një vend në tribuna por asnjëherë në zemrat tona. Do të kujtojmë gjithmonë Dren Kampioni! 

Intelektualët shprehin ngushëllime familjes Ukshini dhe gjithë shoqërisë”, bëhet e ditur nga “Intelektualët 1998”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat