Publikohen fanellat e reja të Milanit

Futboll

Publikohen fanellat e reja të Milanit

Më: 6 maj 2021 Në ora: 13:28
Publikohen fanellat e reja të Milanit

Publikohen fanellat e reja të Milanit, ja kur pritet prezantimi zyrtar!

Portali i njohur FootyHeadlines ka publikuar fotot e bluzës së parë të Milanit për sezonin e ardhshëm si dhe fanellës që do të mbajë veshur portieri.

Kështu në dizajnin e ri vihet re prania e 5 vijave vertikale të zeza, duke nisur nga ajo qendrorja që është më e gjerë dhe dy të tjera nga çdo anë, që vijnë duke u ngushtuar.

Milani kërkon që të sigurojjë një vend në garat e Champions League.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat