Media italiane: Mourinho kërkon të transferojë dyshen e PSG-së në Romë

Futboll

Media italiane: Mourinho kërkon të transferojë dyshen e PSG-së në Romë

Më: 6 maj 2021 Në ora: 13:52
Media italiane: Mourinho kërkon të transferojë dyshen e PSG-së në Romë

Jose Mourinho raportohet se kërkon Alessandro Florenzin dhe Mauro Icardin te Roma.

Portugezi është emëruar trajneri i ri i Romës dhe do të fillojë aventurën e tij të re sezonin e ardhshëm.

Mediumi italian, Corriere della Sera, raporton se Florenzi dhe Icardi po kërkohen nga Mourinho.

Ish-trajneri i Real Madrid, po kërkon që të përforcojë skuadrën e tij të re, në mënyrë që të luftojë për Ligën e Kampionëve.

Florenzi është një produkt i akademisë së Romës dhe do të mirëpriste një rikthim të tillë, derisa Icardi kishte luajtur më herët te Interi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat