Komiteti Ekzekutiv thërret Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme 2021!

Futboll

Komiteti Ekzekutiv thërret Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme 2021!

Më: 6 maj 2021 Në ora: 17:35
Komiteti Ekzekutiv thërret Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme 2021!

Komiteti Ekzekutiv thërret Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme 2021!

U zhvillua ditën e sotme, mbledhja online e Komitetit Ekzekutiv të Federatës së Futbollit, i cili mori vendimin për të thirrur Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme, në përputhje me parashikimet e Statutit të FSHF.

Kjo Asamble do t’i zhvillojë punimet në datë 14 qershor 2021, në orën 10:00, dhe do të zhvillohet online përmes platformës Microsoft Teams.

Komiteti Ekzekutiv në këtë mbledhje miratoi në të njëjtën kohë edhe rendin e ditës së Asamblesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat