Legjenda fundos Realin

Futboll

Legjenda fundos Realin

Më: 6 maj 2021 Në ora: 19:57
Legjenda fundos Realin

Legjenda fundos Realin: Skuadra më e keqe e parë ndonjëherë!

Chelsea ka eliminuar Real Madridin në gjysmëfinalet e Champions League.

Një sukses i merituar për londinezët, që ka lënë një shije të hidhur në gojën e Zidane dhe ambientit madrilen. Legjenda e futbollit anglez Gary Lineker nuk i ka kursyer kritikat ndaj Los Blancos.

“Më fund Chelsea e ka kaluar gjymsëfinalen. kanë qenë të shkëlqyer dhe shumë herë më mirë se rivalët. Besoj se ky Real është Real-i më i keq që kam parë ndonjëherë…”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat