Kjo bukuroshe çdo mashkull e çmend!

Futboll

Kjo bukuroshe çdo mashkull e çmend!

Nga: K.G. Më: 8 maj 2021 Në ora: 13:31
Kjo çdo mashkull e çmend!

Kjo çdo mashkull e çmend! Ana Cherry është një amerikane e njohur me origjinë meksikane që preferon palestra dhe ajo ndiqet nga rreth 12.5 milion njerëz në Instagram.

Ana (34-vjepare) gjithmonë e ka dashur sportin, veçanërisht futbollin, të cilin madje e ka stërvitur me bashkëmoshataret e saj si fëmijë.

Meqenëse nuk kishte predispozitat e duhura për këtë sport, ajo u riorientua në palestër.

Image

Ajo ka një trup të mrekullueshëm, shpesh është në ballinat e revistave për bukuri dhe ka palestrën e saj në Santa Ana në Californi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat