Selmani po shkëlqen në Suedi

Futboll

Selmani po shkëlqen në Suedi

Më: 9 maj 2021 Në ora: 11:02
Selmani po shkëlqen në Suedi

Mesfushori Astrit Selmani arriti t’i bënte dy asistime në ndeshjen e xhiros së pestë në ligën e Suedisë ‘Allsvenskan’, ku u takuan Hammarby ndaj Sirius.

Selmani asistoi te goli i Khalili në minutën e 14’të dhe Amoo në minutën e 51’të.

Ky ishte asisti i tij i tretë në këto pesë ndeshjet e para të kampionatit.

Ndryshe, takimi përfundoi Hammarby 3-2 Sirius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat