Laporta do rikthejë ish-mesfushorin

Futboll

Laporta do rikthejë ish-mesfushorin

Më: 9 maj 2021 Në ora: 11:24
Laporta do rikthejë ish-mesfushorin

Te Barcelona mendojnë për merktaon, Laporta do rikthejë ish-mesfushorin!

Joan Laporta kërkon të ndërtojë një rrjet të besueshëm për merkaton dhe një nga emrat që do të afrojë te Barcelona është ish-mesfushori Deko.

Këtij të fundit do t’i besohet zbulimi i talenteve në Brazil dhe sinjalizimi i Barcelonës për t’i transferuar ata.

Deko ka kaluar kohë të arta me katalanasit dhe tani mund të japë tjetër kontribut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat