Ish-lojtari i Partizanit: 6 pikë i ka rregulluar Rama

Futboll

Ish-lojtari i Partizanit: 6 pikë i ka rregulluar Rama

Më: 9 maj 2021 Në ora: 11:47
Ish-lojtari i Partizanit: 6 pikë i ka rregulluar Rama

Ish-lojtari i Partizanit: 6 pikë i ka rregulluar Rama, po ia jepni me zor titullin…

Partizani mori një barazim zhgënjyes ditën e djeshme ndaj Skënderbeut me rezultatin 1-1, rezultat që i zbriti të kuqtë nga vendi i parë, që tashmë mbahet nga Teuta.

Kritikat për këtë mdeshje nuk kanë munguar, teksa kjo nuk ka lënë një shije të mirë te ish-sulmuesi i të kuqve, Skerdi Bejzade. Ky i fundit nëpërmjet një komenti te faqja e klubit, shkruan se po ia japin me zor titullin Laçit ose Teutës, duke shtuar se 2 ndeshje i ka rregulluar drejtori Olsi Rama.

“Po ia jepni me zor Teutës ose Laçit kampionatin, ose më shumë ia u ka rregulluar Olsi Rama, Kukësin dhe Krujën. Këto ndeshje i keni vetë për të fituar ju si sportista. Nuk ka cfarë të bëjë më Olsi, vetëm të futet në fushë të shënojë.”, shkruan Bejzade.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat