​Probleme për Milanin, lëndohet Ibrahimoviq

Futboll

​Probleme për Milanin, lëndohet Ibrahimoviq

Më: 9 maj 2021 Në ora: 22:30
Ibrahimoviq

Momentalisht është duke u zhvilluar pjesa e dytë e ndeshjes mes Juventusit e Milanit, ku ky i fundit është ende në epërsi.

Momentalisht është duke u zhvilluar minuta e 75’, ku rezultati momental është 1:0.

Pjesa e dytë ka sjellë probleme për skuadrën e Milanit, lojtari i së cilit Zlatan Ibrahimoviq pësoi një lëndim në minutën 66, dhe u zëvendësua nga Ante Rebiq.

Ibrahimoviq u pa teksa largohet drejt zhveshtores, ku edhe nuk mundi ta vazhdojë ndeshjen deri në fund. Pas lojës mund të mësohet nëse është çdo gjë në rregull, apo bëhet fjalë për diçka më serioze për suedezin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat