24-vjeçari kërkon largimin, nis gara mes City-t dhe Liverpool-it

Futboll

24-vjeçari kërkon largimin, nis gara mes City-t dhe Liverpool-it

Më: 12 maj 2021 Në ora: 09:42
Jurgen Klopp dhe Pep Guardiola

Yves Bissouma po përgatitet të ndezë merkaton e Premier League.

Sipas Times, mesfushori i Brighton i ka kërkuar klubit të shitet këtë verë.

Në gjurmët e tij janë vënë prej kohësh Manchester City, Liverpool dhe Arsenal, ashtu si Marseille në Francë.

Mesfushori 24-vjeçar ka realizuar 2 gola në 36 ndeshjet e luajtura me Brighton në këtë sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat