Lorenc Jemini tregon sa kilometra bën një arbitër

Futboll

Lorenc Jemini tregon sa kilometra bën një arbitër

Më: 15 maj 2021 Në ora: 13:44
Lorenc Jemini tregon sa kilometra bën një arbitër

Në emisionin “Paso” që transmetohet në “Top Albania Radio” ishte i ftuar edhe ish-arbitri Lorenc Jemini.

Pasi u prekën shumë tema diskutimi u fol edhe për vrapimin që bën një futbollist dhe arbitër në fushë.

Jemini është shprehur se arbitri bën më shumë kilometra kur ka ndeshja intensitet dhe arrihet në 10 kilometra.

Kur pyetet se kush bën më shumë kilometra mes një arbitri dhe futbollisti, Jemini është i bindur se gjyqtari përshkruan më tepër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat