KF Llapi: Koha ku ishim dhe ku jemi

Futboll

KF Llapi: Koha ku ishim dhe ku jemi

Nga: K.G. Më: 15 maj 2021 Në ora: 15:28
KF Llapi: Koha ku ishim dhe ku jemi

Klubi i futbollit Llapi nga Podujeva poston një foto të kohës kur luani në baltë dhe tani janë fitues të Kupës së Kosovës.

Llapi përveç që ka fituar Kupën, ka siguruar edhe pjesëmarrjen në Europa League.

“Koha ku ishim dhe ku jemi”, shkruan në faqen e klubit.

Llapjanët renditen në vend të pestë me 42 pikë pas 34 jave në elitën e futbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat