Ismet Munishi: Në Prishtinë lojtarët kurrë me të parin nuk i marrin pagat, iu vonohen nga 3-4 muaj

Futboll

Ismet Munishi: Në Prishtinë lojtarët kurrë me të parin nuk i marrin pagat, iu vonohen nga 3-4 muaj

Më: 16 maj 2021 Në ora: 22:23
Ismet Munishi

Trajneri Ismet Munishi trajneri i Gjilanit dhe analist i përhershëm të ‘EKIPI A’ ka uruar Prishtinën për titullin e Kampionit.

E po ashtu Munishi ka thënë që futbollistët e Prishtinës meritojnë shumë respekt, pasi që në Prishtinë lojtarëve iu vonohen pagat me muaj.

‘Urime Prishtinës titullin e ka merituar plotësisht, pasi që i ka mposhtur rivalët direkte, Prishtina ka shumë futbollistë cilësor, këta lojtarë meritojnë respekt, pasi që ne e dina, që të Prishtina ka probleme me paga.

Në Prishtinë me të parin kurrë futbollistët nuk e marrin pagën. Iu vonohen pagat deri me 3-4 muaj’ ka thënë Munishi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat