Ndryshohet orari i ndeshjes, Villareal – Real Madrid

Futboll

Ndryshohet orari i ndeshjes, Villareal – Real Madrid

Më: 17 maj 2021 Në ora: 10:22
Foto ilustrim

Real Madridi ka njoftuar se orari i ndeshjes me Villarealin ka ndryshuar.

La Liga kishte paraparë që ndeshjet të zhvilloheshin në të njëjtin orar, përkatësisht në ora 18:00.

Por, tani Real Madridi ka njoftuar se orari ka ndryshuar dhe ndeshja do të zhvillohet të shtunën me 22 maj në orën 18:00.

Përndryshe kjo është ndeshja e fundit e La Ligas dhe nëse Reali fiton dhe Atletico eventualisht humb ndeshjen, “Los Blancos” mund të shpallen kampionë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat