Marre, ja si e shan me nënë Arnautoviqi shqiptarin në Euro 2020!

Futboll

Marre, ja si e shan me nënë Arnautoviqi shqiptarin në Euro 2020!

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 22:04
Marre, ja si e shan me nënë Arnautoviqi shqiptarin në Euro 2020!

Marko Arnautoviç shënoi golin e 3-të që mbylli takimin kundër Maqedonisë së Veriut.

Por në vend që këtë moment ta shijonte duke festuar, sulmuesi austriak me origjinë serbe zgjedh të shpërthejë nga nervat e tij, derisa Alaba shkon dhe i mbulon gojën për të mos vijuar më tepër me ofendimet.

Por çfarë u tha nga Arnautoviq pas irritimit të tij? Në Serbi japin versionin e tyre.

Media serbe “Informer“ zbulon fjalët e thëna nga goja e 32-vjeçarit dhe sipas tyre shkojnë të gjitha për Bejtullain e jo për Alioskin siç ishte përfolur. “Të q*** mamanë shqiptare“, ishte fraza e turpshme e thënë nga Arnautoviq.

Duhet të dënohet rëndë ky gjest i turpshëm i Arnautoviqit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat