Euro 2020 vazhdon me tri sfida të tjera, spikat ndeshja Spanjë – Suedi

Futboll

Euro 2020 vazhdon me tri sfida të tjera, spikat ndeshja Spanjë – Suedi

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 07:12
Euro 2020

Euro 2020 vazhdon me tri sfida të tjera, spikat ndeshja Spanjë – Suedi.

Dita e katërt e Kampionatit Evropian Euro 2020 sjellë sot tri ndeshje mjaft interesante dhe të paparashikueshme.

Ballafaqimi i parë zhvillohet në stadiumin “Hampden Park” në Glasgow ndërmjet Skocisë dhe Republikës së Çekisë, përcjellë KosovaPress.

Nga ora 18:00 ndërkaq takohen Poloni-Sllovaki, derisa ndeshja kryesore zhvillohet në “Estadio de La Cartuja” të Sevillas ndërmjet Spanjës dhe Suedisë, me fillim nga ora 21:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat