Komentatorit i del flaka, ja si i këndon bukuroshes në Euro 2020! 

Futboll

Komentatorit i del flaka, ja si i këndon bukuroshes në Euro 2020! 

Nga: K.G. Më: 17 qershor 2021 Në ora: 11:54
Komentatorit i del flaka, ja si i këndon bukuroshes në Euro 2020! 

Komentatori arab nuk përmbahet kur e sheh bukuroshen dhe merr frymë thellë. Lere që merr frymë thellë por ia nis edhe këndon.

Gati i del flaka komentatorit arab, saqë ia thur një këngë të bukur kësaj bukuroshe në tribunat e stadiumit. Kjo ndodhi gjatë ndeshjes Rusi – Finlandë.

Raportohet se ishte tifoze ruse por komenatori arab nuk u përmbajt dot!

“Ajri në zemrën time u rrit dhe u dashurova.

Nuk është faji im, ishte aksidentale Unë nuk kam asgjë tjetër në jetën time Unë, zemra ime, dhe gjithçka i përket asaj”, i këndon komentatori.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat