Leci largohet nga Llapi

Futboll

Leci largohet nga Llapi

Nga: K.G. Më: 17 qershor 2021 Në ora: 18:57
Leci largohet nga Llapi

Futbollisti më përvojë, Liridon Leci, largohet nga skuadra e Llapit të Podujeva, fitues i Kupës së Kosovës. Lajmin bëhet i ditur nga klubi llapjan.

“Liridon Leci përfundon kontratën me ne!

Kemi mbyllur bashkëpunimin me mbrojtësin e krahut të majtë, Liridon Leci. Ndarja me Lecin ka ardhur në mënyrë shumë profesionale dhe me marrëveshje kemi vendosur ta mbyllim bashkëpunimin.

Skuadra nuk e pati ndihmën e tij gjatë edicionit paraprak shkak i një lëndimi të pësuar (rupturë e ligamentit) në ndeshjen kontrolluese ndaj

Skënderbeut dhe si rrjedhojë e kësaj ai humbi pjesën më të madhe të ndeshjeve.

Lecin e falënderojmë për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë shumë suksese në vazhdim!”, njofton KF Llapi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat