Kah po shkon Gattuso?

Futboll

Kah po shkon Gattuso?

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 11:44
Kah po shkon Gattuso?

Tottenham Hotspur raportohet se ka hequr dorë nga Gennaro Gattuso..

“The Athletic” raporton se kjo lëvizje ka dështuar dhe Gattuso nuk do e marrë drejtimin e Spursave.

Presidenti i klubit londinez, Daniel Levy, thuhet se ka vendosur të vazhdoj kërkimet për një trajner të ri, pas bisedimeve fillestare me italianin.

Ndryshe, Gennaro Gattuso është momentalisht i pa punë, pasi vendosi të ndajë rrugët me Fiorentinan, vetëm pak ditë pasi u emërua trajner i tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat