Cassano reagon për rastin e Christian Eriksenit

Futboll

Cassano reagon për rastin e Christian Eriksenit

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 21:40
Cassano reagon për rastin e Christian Eriksenit

Ish-lojtari i Interit, Realit të Madridit dhe Milanit, Antonio Cassano ka reagua në kanalin e Kristian Vierit “Bobo TV” duke folur për Christian Eriksenin dhe për ngjarjen e tij të ndodhur shumë vite më parë në zemër kur kishte pjesë e Milanit:

“Edhe unë kisha probleme me zemrën, në Itali nuk japin garanci kualifikimi.

Duhet të shohësh jashtë shtetit. Në Angli i marrin përgjegjësitë për vete dhe i kuptojnë rreziqet. Gjëja kryesore është që mund të jetojë me familjen dhe fëmijët.”, përfundoi Kasano.

Mesfushori i Interit, Christian Eriksen pati arrest kardiak gjatë ndeshjes ku ishte duke luajtur me Danimarkën e tij ndaj Finlandës në fazën e grupeve të EURO 2020.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat