Legjenda Henry çmend Lukaku-n

Futboll

Legjenda Henry çmend Lukaku-n

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 15:25
Lukaku dhe Henry

Thierry Henry ka kthyer mbrapa akrepat e orës me një goditje dënimi magjike në stërvitjen e Belgjikës.

Legjenda e futbollit francez ka dërguar topin në trekëndësh me një ekzekutim perfekt.

Një goditje që ka entuziazmuar Lukaku-n dhe që ka dëshpëruar De Bruyne.

“Kemi gjysmë ore që stërvitemi. Shënuam pak gola. Vjen ai me të majtën e tij dhe na vrau! Dhe ne kemi një ndeshje nesër. Është tërhequr prej dhjetë vjetësh, demoralizoi gjithë ekipin”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat