Drenica triumfon ndaj Istogut

Futboll

Drenica triumfon ndaj Istogut

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 19:56
Drenica triumfon ndaj Istogut

Ka përfunduar miqësorja mes Drenicës dhe Istogut e zhvilluar në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj.

Drenica ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-1, shkruan Gazeta Olle. Pjesa e parë ishte e baraspeshuar dhe u mbyll pa gola, 0-0.

Pjesa e dytë ishte më interesante, duke sjellur gjithsej tre gola.

Skuadra e Superligës u tregua më e fortë se ajo e Ligës së parë.

Kuqezinjtë realizuan dy gola dhe pranuan një, duke arritur ta fitojn këtë ndeshje kontrolluese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat