Asllani rekord ndeshje

Futboll

Asllani rekord ndeshje

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 22:34
Asllani rekord ndeshje

Kosovare Asllani bën sot paraqitjen e 150-të për Suedinë!

Sulmuesja kosovare me nënshtetësi suedeze, Kosovare Asllani, ka bërë sot paraqitjen e saj të 150-të për Kombëtaren e Suedisë.

Asllani me paraqitjen e sotme të saj ka hyrë në histori të Kombëtares suedeze duke u bërë si e teta me më së shumti paraqitje.

Ndryshe, Kosovare Asllani luan për ekipin e Real Madridit në kategorinë e femrave dhe për Kombëtaren e Suedisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat