David Beckham ‘grushton’ miqësisht policin italian pasi ...

Futboll

David Beckham ‘grushton’ miqësisht policin italian pasi ...

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 00:13
David Beckham

David Beckham ka pasur telashe me policët italianë.

Ish-futbollisti David Beckham u pa duke biseduar me oficerë të policisë në Itali pasi ata shkuan në jahtin e tij dhe thuhet se e pyetën atë rreth fëmijëve të tij Cruz dhe Harper duke përdorur ski jet, shkruan the mirror.co.uk.

Cruz me flokë rozë, 16 vjeç dhe motra e vogël Harper, 10, kishin kërcyer në ski për një stuhi adrenaline ndërsa familja e famshme ishte ankoruar në brigjet e Amalfi në Itali.

Në Itali, një person duhet të jetë mbi 18 vjeç dhe të ketë një licencë anije për të hipur në një ski jet, duke bërë që policia të tërhiqet së bashku me jahtin.

Image

Një dëshmitar tha që Cruz dhe Harper, të cilët të dy kishin veshur xhaketa shpëtimi, kishin qenë vetëm në ski për pesë minuta kur anija e policisë u ngrit.

Davidi u tha se kishte qenë duke shijuar diellin kur oficerët u afruan, duke lënë kuvertën për të folur me ta.

Dëshmitari i tha The Sun: “Të dy Cruz dhe Harper kishin veshur xhaketa shpëtimi dhe po qëndronin shumë pranë jahtit, kështu që është e vështirë të shohësh se cili ishte problemi.

“Davidi dukej sikur i thirri ata që të ktheheshin në jaht dhe ata ankoruan jet-ski. Pyetja nga policia vazhdoi për rreth 45 minuta megjithëse e gjitha dukej mjaft miqësore.

Image


“Në një moment, ata kërkuan dokumente që Davidi u tregoi atyre. Gjatë marrjes në pyetje policia e njohu Davidin dhe dukej se po bisedonte me të.”

Shikuesi tha se policët madje kërkuan një selfie me yllin, i cili gjithashtu ndan fëmijët Brooklyn, 22 vjeç dhe Romeo, 18 vjeç, me gruan Victoria Beckham.

Davidi, 46, atëherë u fotografua i përkulur për t’i dhënë oficerit një grusht miqësor përpara se policia të largohej.

Vëzhguesi shpjegoi se oficerët – e Guardia Finanza – zakonisht merren me kontrabandë droge, duke bërë shaka se kishin “gjëra më të mira për të bërë”.

Image

Familja Beckham fluturoi jashtë në Itali javën e kaluar pasi izoloi në shtëpinë e tyre në Cotswolds me 6 milion £ gjatë gjithë pandemisë.

Victoria, 45 vjeç, është gjithashtu në udhëtim, ashtu si Brooklyn dhe e fejuara e tij Nicola Peltz dhe Romeo.

Dhe thuhet se Brooklyn dhe aktorja amerikane Nicola kanë qenë duke kontrolluar vendet e dasmës gjatë udhëtimit të tyre në Itali.

Mirror ka kontaktuar përfaqësuesit e Davidit për koment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat