Ja sa para i ka dhënë Manchester United për transferimin e Raphael Varane

Futboll

Ja sa para i ka dhënë Manchester United për transferimin e Raphael Varane

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 19:23
Raphael Varane

Klubi i Manchester United shumë shpejtë pritet të zyrtarizoj transferimin e mbrojtësit francez, Raphael Varane.

Tashmë United ka arritur marrëveshje personale me lojtarin ndërsa me Real Madridin është duke i diskutuar detajet e fundit.

Varane pritet t’i kushtoj Unitedit hiq më pak se 40 milionë funta.

Francezi kishte kërkuar vetë largimin dhe transferimin tek United.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat