Edhe skuadra e Rashicës ka probleme me virusin

Futboll

Edhe skuadra e Rashicës ka probleme me virusin

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 17:01
Edhe skuadra e Rashicës ka probleme me virusin

Edhe skuadrav e Norwich Cityt ka probleme me virusin Covid 19.

Norwich City ka konfirmuar anulimin e ndeshjes miqësore ndaj Coventryt që ishte planfikuar të zhvillohej sot nga ora 19:00.

Klub anglez njofton se një numër i vogël i lojtarëve janë prekur nga koronavirusi dhe kjo ka shtyrë zyrtarët të anulojnë ndeshjen.

Ekipi i Milot Rashicës ndeshjen e ardhshme e luan kundër Sheffield United më 31 korrik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat