Trepça përforcohet me një lojtar nga Gana 

Futboll

Trepça përforcohet me një lojtar nga Gana 

Nga: K.G. Më: 28 korrik 2021 Në ora: 17:21
Trepça përforcohet me një lojtar nga Gana 

Skuadra me renome e futbollit Trepça nga Mitrovica, përforcohet me një futbollist nga shtetet e jashtme.

Futbollisti është nga Gana dhe luan në pozitën e qendërmbrojtësit.  

“Mirësevjen tek KF Trepça - Theophilus Kojo Ogoe!”, shkruan në faqen e KF Trepça.

Mitrovicasit synojnë të janë sa më të kompletuar për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat