Brandt: Nuk besoj se do të luaj diku tjetër këtë vit

Futboll

Brandt: Nuk besoj se do të luaj diku tjetër këtë vit

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 18:22
Brandt: Nuk besoj se do të luaj diku tjetër këtë vit

E duan Milan dhe Lazio, ylli i Bundesliga-s merr vendimin!

Julian Brandt largon Milanin dhe Lazion:

“Është e bukur kur klube të tjerë shprehin interesin e tyre”, ka thënë lojtari i Borussia Dortmund.

“Megjithatë, nga ana ime nuk ka patur asnjë sinjal për t’u transferuar. Nuk besoj se do të luaj diku tjetër këtë vit”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat