Gjithçka lidhet me situatën e Brozoviçit

Futboll

Gjithçka lidhet me situatën e Brozoviçit

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 19:00
Gjithçka lidhet me situatën e Brozoviçit

Ditët e fundit Fali Ramadani, agjenti i Miralem Pjaniç ndër të tjera, u përpoq të hetonte rrugën e Interit për boshnjakun.

Gjithçka lidhet me situatën e Brozoviçit, me agjentët e tij që pritet në Itali javën e ardhshme të flasin për rinovimin e kontratës që skadon në 2022.

Nëse marrëveshja me Interin nuk arrin, kroati mund të përfundojë në merkato tashmë që këtë seancë.

Në atë pikë, Interi duhet të gjejë një regjizor të ri, ose të paktën një mesfushor qendre dhe kështu mund të fillojë të mendojë me bindje më të saktë pikërisht për Pjaniç.

E gjithë kjo, thjesht për ta nënvizuar, me vëmendje të madhe te Juventusi, i interesuar për kthimin e klasit ’94 në Torino – shkruan Gazzetta dello Sport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat