Koulibaly te Bayerni:?

Futboll

Koulibaly te Bayerni:?

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 17:09
Koulibaly te Bayerni:?

Hasan Salihamidxhiq, drejtori sportiv i Bayern Munich, komentoi thashethemet për Kalidou Koulibaly dhe Corentin Tolisso.

Deklaratat e tij për mikrofonat e Radio Kiss Kiss Napoli.

“Sollëm Upamecanon në Mynih, kështu që në mbrojtje jemi të mbushur dhe nuk kemi kërkuar Koulibaly.

Tolisso? Askush nuk më ka telefonuar për të. Shpresojmë që ai të luajë një sezon të mrekullueshëm me Bayern Munich”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat