Tifozët e Inter zgjedhin pasardhësin e Lukakut

Futboll

Tifozët e Inter zgjedhin pasardhësin e Lukakut

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 19:45
Tifozët e Inter zgjedhin pasardhësin e Lukakut

Tifozët e Inter zgjedhin pasardhësin e Lukakut!

Sondazhi në Twitter i Calciomercato.it, “njeriu i duhur për të zëvendësuar Lukaku-n tek Inter?” është fituar nga një sulmues i Serisë A.

Më saktësisht nga Dusan Vlahovic, qendërsulmuesi i Fiorentina-s që ndiqet nga Juventus dhe Milan në Itali, nga Tottenham dhe Dortmund jashtë saj.

21-vjeçari ka marrë 46.5% të votave, duke mundur Ciro Immobile, Antoine Griezmann dhe Gabriel Jesus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat