Kjo është strategjia e Zlatan Ibrahimoviç

Futboll

Kjo është strategjia e Zlatan Ibrahimoviç

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 16:47
Kjo është strategjia e Zlatan Ibrahimoviç

Mungoi në sfidën kundër Liverpool në Ligën e Kampionëve për të synuar ndeshjen e rëndësishme në Serie A me Juventusin.

Kjo është strategjia e Zlatan Ibrahimoviç pajtuar edhe me Piolin.

Suedezi pas golit dhe fitores përballë Lazios së Sarrit pati probleme me tendinën e Akilit. Ibra po bën stërvitet i distancuar në Milanello për të qenë i gatshëm për “Zonjën e Vjetër” të dielën në mbrëmje.

Kushtet e tij do të rivlerësohen të premten për të parë nëse do të jetë gati apo jo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat