Prishtina - Gjilani dhe Ulpiana - Drenica, këto janë rezultatet e pjesës së parë

Futboll

Prishtina - Gjilani dhe Ulpiana - Drenica, këto janë rezultatet e pjesës së parë

Nga: K. G. Më: 16 shtator 2021 Në ora: 16:54
Prishtina - Gjilani dhe Ulpiana - Drenica, këto janë rezultatet e pjesës së parë

Pa gola në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, po ashtu pa gola edhe në Therandë.

Sulmuesit nuk u treguan energjikë në 45 minutat e para në dy ndeshjet e javës së katërt që po luhen sot mes Ulpianës dhe Drenicës dhe Prishtinës e Gjilanit

0:0 në Prishtinë e 0:0 në Therandë.

Megjithatë pritet që pjesa e dytë të sjell ndryshim rezultati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat