Juventusi në krizë të thellë, Milani i merr pikë

Futboll

Juventusi në krizë të thellë, Milani i merr pikë

Nga: K.G. Më: 19 shtator 2021 Në ora: 22:41
Juventusi në krizë të thellë, Milani i merr pikë

Ka kohë që nuk e kemi parë një Juventus në krizë të thellë të rezultateve dhe në vend të 18-të me vetëm 2 pikë të tubuara pas 4 jave në Serie A. 

Milani merr pikë në Torino, duke barazuar me rezultat 1:1 me Juven.  

Futbollisti Morata në minutën e 4-të kaloi në epërsi Juven.

Në pjesën e dytë përkatësisht në minutën e 76-të, kroati Ante Rebiç barazon rezultatin 1:1. 

Interi kryeson renditjen me 10 pikë, duke e lënë pa Milanin po ashtu me 10 pikë të mbledhura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat