Rrahmani starton për Napolin, synohet kreu i tabelës

Futboll

Rrahmani starton për Napolin, synohet kreu i tabelës

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 19:46
Rrahmani starton për Napolin, synohet kreu i tabelës

Udinese – Napoli do të jetë sfida që do ta përmbyllë javën e katërt në Serie A.

Napoli me fitore eventuale do ta merrte primatin në tabelë dhe do të ishte klubi i vetëm me katërt fitore pas katër xhirove të luajtura.

Në anën tjetër, edhe Udinese pati një nismë të mirë të sezonit, ku nga tri xhiro ka dy fitore dhe një barazim.

Të dy ekipet kanë publikuar formacionet startuese, teksa qendërmbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani do të jetë në bankën rezervë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat