Heroi i Barcelonës: Turp që shënuam kaq vonë, donim fitoren

Futboll

Heroi i Barcelonës: Turp që shënuam kaq vonë, donim fitoren

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 23:38
Ronald Araujo

Heroi i Barcelonës, Ronald Araujo ka reaguar menjëherë pas barazimit ndaj Granadas.

Uruguaiani ka shënuar gol në fundin e takimit për t’i fituar një pikë skuadrës katalunase.

Pas ndeshjes, Araujo tha se kërkon pikët e plota.

“Është turk që goli erdhi shumë vonë sepse donim fitoren dhe mendoj që kemi pasur mundësi të fitonim”.

“E vërteta ishte se kam pasur tre shanse për të shënuar, pra jam këtu të ndihmoj aq sa mundëm”, theksoi ai.

Ndërkohë, Barcelona momentalisht renditët në pozitën e shtatë në tabelë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat