Enrico Preziosi shet klubin

Futboll

Enrico Preziosi shet klubin

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 11:24
Enrico Preziosi shet klubin

Enrico Preziosi shet klubin, ja kush e ble!   

Genoa është pranë shitjes.

Presidenti aktual, Enrico Preziosi pritet ta shesi te fondi “777 Partners”, ndërsa pagesa e plotë do të mbyllet në tetor, raporton SportMediaset.

Ndërkohë, këtë sezon Genoa në 4 javët e para ka regjistruar 1 fitore dhe 3 humbje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat