Ardhja e Ronaldos nuk ndryshon Pogba

Futboll

Ardhja e Ronaldos nuk ndryshon Pogba

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 13:25
Ardhja e Ronaldos nuk ndryshon Pogba

Transferimi i Cristiano Ronaldos tek Manchester United duket se nuk ka ndryshuar asgjë për Paul Pobgan.

Francezi ndodhet në fundin e kontratës me “djajtë e kuq” dhe nuk pritet të rinovojë. Mediat angleze raportojnë se drejtuesit e Manchester United kanë gjetur zëvendësuesin e mesfushorit francez.

Bëhet fjalë për talentin e Dormtundit, Bellingham, i cili shihet si një nga lojtarët e rinj më të mirë në botë.

Nëse Pogba refuzon të qëndrojë në “Old Trafford” pas përfundimit të kontratës, atëherë një ofertë “e majme” për Bellingham, vështirë se do të refuzohej nga gjermanët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat