Mesfushori është vënë në shënjestër nga Arsenalit dhe Milanit

Futboll

Mesfushori është vënë në shënjestër nga Arsenalit dhe Milanit

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 16:07
Mesfushori është vënë në shënjestër nga Arsenalit dhe Milanit

Milan sfidon Arsenal për talentin e fundit të shkollës holandeze!

Sulmues i krahut të majtë, lojtar i kombëtares Under 21 holandez, talent i ri i nxjerrë në vitrinë nga Club Brugge.

Noa Lang, lojtar i datëlindjes ’99, është xhevahiri i fundit i skuadrës belge që ka tërehqur vëmendjen e klubeve të mëdha të Europës.

Mesfushori është vënë në shënjestër nga Arsenal dhe Milan, që do të provojnë ta marrin në sesionet e ardhshme të merkato.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat